• 0 422 323 90 93 - 94 - 0 506 548 55 27 (Tahlillerinizi Mesaj ya da Whatsapp ile gönderebilirsiniz)

Misyon & Vizyon

Misyonumuz;

Etik değerleri ve uluslararası  sağlık kalitesi standartlarını temel alarak, Malatya ve çevre illerdeki insanların ihtiyaç duyduğu, Tüp Bebek hizmetlerini sunmak. Bilgilendirme toplantıları düzenlemek Hastalarımızın sağlık sorunlarını  bilinen tedavi yöntemleri çerçevesinde, Uluslararası üne sahip Bilimsel danışmanlarımızla en üst düzeyde çözüme kavuşturarak; soysal sorumluluğumuzu yerine getirmek. Hasta haklarına saygılı, İnfertilite tanı ve tedavi uygulamaları yanında kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, irk ve cinsiyet ayrımı  gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.

Vizyonumuz;

Tüm çalışanlarımızın  katilimi ile güncel tip teknolojisi ve bilimsel bilgi birikimleri ışığında  üretilen güvenilir sağlık  hizmetleri sunan, yöremiz sağlık kurumları arasında  örnek gösterilen bir Tüp Bebek  merkezi konumunda olmak ve bunu devam ettirmek.
Çağdaş  yönetim sistemi ve tıbbi uygulamaları, teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın Yardımla Üreme  gereksinimlerini karşılayan  ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık  kurulusu olmaktır.

  • Çevreyolu Üzeri Uçbağlar Mah. Buhara Cad. 69/A MALATYA
  • (0422) 323 90 93 - 94
  • 0 506 548 55 27
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

BİZE ULAŞIN

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha